Детроит Метал Град епизода 09: Кино

Можеби се прашувате зошто јас го правам на низа на DMC епизоди на блогот. Дали е тоа она што прашувам? Тоа не е? Тоа не е важно!

Јас ќе ви одговорам на вашето прашање относнотова. Причината зошто сум се прави DMC сите по ред е затоа што е бе’ страшни! силување! силување! силување! силување! силување! силување! силување! силување! силување! силување!

Во оваа епизода, некои гениј човечко суштество, конечно одлучи да фрли Krauser-сан улога во својот филм. КОНЕЧНО! Гледајте во страв и терор како Krauser-сан печатот неговата Демон Бисер на другите машки води. Ова епизода е сигурно за да ви остави без здив, како што себе остави.

Повторно, Јас ќе тврдат дека DMC има најпосветените фанови. Знаете како филмови често имаат пред-порака проекции? Замислете да има група на DMC фанови седи во публиката меѓу другите глупави луѓето во театарот. Yess…. GO! НА! DMC!

GO! НА! DMC!

Ах, да, подобро да се подготват своите проклети само, Negishi…

Двете луѓе не можат да веруваат дека се стои во присуство на Демонот Кралот се!

Krauser-сан не е задоволен со изгледот на овие неблагодарно актери.

Sawai Spellman, најголем филмски режисер во галаксијата. Тој може да има чест да се биде disemboweled од Krauser-сан!

Но, како тој ќе престане да ја??

Тоа е како! Канал сите зла во Krauser-сан!

Тоа е во!

DETAAAAA!!!!

Веќе сте…. немоден. Bleoaaughh!

YEAAAA!!! Ahaha на DMC Следбениците се радуваат на успехот на демонот Бисер!

Гледајте оваа епизода некаде, или загинат! Можете да го најдете на интернет, ако се погледне со вашите слаби патетично очи! Силување!

Оваа страница била објавена во Детроит Метал Град и обележани , , , , , , , , , , . Ознаката на Линк.

Еден одговор на Детроит Метал Град епизода 09: Кино

  1. Pingback: Брзина Сликарство – Krauser (Детроит Метал Град) |

Остави Одговори

Вашиот е-мејл адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*