Во-Betweener #2: Фејсбук / Сега се барањата

Значи, нешто ново на блогот… додадовме линк до нашата сосема нов Фејсбук фан страната во менито на правото. Тоа е само уште еден начин за да комуницирате со нас и да се известувања за нови работи без да се користи на целата RSS наслови систем. (Не дело RSS feed корисници) Тоа се рече, Имаме неколку членови таму во моментов. Ве молиме слободно да ја посетите Навивач страница и кликнете на “како” копчето. Ветувам дека нема да види глупаво срање на вашиот Фејсбук ѕид или нешто слично.

Исто така, Ние сме сега преземање на барања за аниме коментарите. Ако имаш претстава што би сакале да се забавуваат на, ги споделите со нас, и ние ќе го провериш и да направите прилично crappy преглед на тоа. Досега, ние сме добиле барања за следните емисии:

-К-На
-Gundam 00: Будењето на Пионер

Можете да ги споделите со нас што покажува сакате ни да се видат преку објавување на нашите Фејсбук страница или коментира директно под овој пост. Не грижете се ќе се види. Ништо не доби подобро да се направи онака…

Оваа страница била објавена во Во-Betweeners и обележани , , , , , . Ознаката на Линк.

Остави Одговори

Вашиот е-мејл адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*