Anime Conji 2011 – Drive Ka


Në një mëngjes gri e premte, ne e kemi lënë shtëpinë time në kokë mbi të Anime Conji në San Diego. Nuk
përdoren për të zgjohen super herët në mëngjes… Guuuuu…


Dielli filloi të vjedhurazi përmes reve, dhe shiu u qetësua pak. Shpresojmë se, do të jetë një ditë më të shkëlqyer për të shikuar në anime dhe duke marrë fotografitë e kostume qesharake. Buhaha

Kjo hyrje ishte postuar në të In-Betweeners dhe të etiketuar , , , . Bookmark permalink.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*