Anime Conji 2011 – Wat Unë as nuk…

3 grade anime Conji është stili klasë hyrje flamurin. Më kujtohet kur kam përdorur për të mendoj se ishte mut e nxehtë me shtypjen gjërat jashtë Printer HP mia deskjet në klasën e shkollës. Kujtimet.

Çfarë mund të them? Kur unë kuptova se çmimi i hyrjes ishte vetëm 20 bucks për të premten, Mendova se duke marrë në këtë con do të ishte një marrëveshje e madhe. Por shoh pse Pop Conji është vetëm një pjesë të kostos së Anime Expo. Anyways, Unë dal nga tema… Gotta të gjithëve fillojë diku. Si mund të përpiqen për të kanë pak argëtim për 30 minuta Unë kam qenë atje.

Edhe pse qëndrimit tim atje ishte i shkurtër, Unë ende kishte një kohë të mirë. Props për të gjithë cosplayers që le fotot e tyre të merren. Faleminderit për fotot!


Japoni bërthamore pasojat djalë erdhi në San Diego çfarë?


Këtu është linja që përfshiu rreth barakë-dhoma të kompleksit hotelit në dhomë e regjistrimit.


Nuk ishte një statujë atje me një biberon thyer.


Cosplay i Vegeta nga Dragon Ball Z (DBZ). Që paraqesin është mbi 9000.


Grindja djalë strehim shtyp cosplayer ekipit dhe kravatë-bojë lady.


Jiraiya Ero-Sennin cosplayer ruajtjen dyqanin e tij nga hajdutë.


Naruto Uzumaki cosplayer ka guxim veshur këto të hapur gishtin këpucë në shi të ftohtë.


Ajo ishte aq e ngrirjes jashtë, se edhe kjo ishte e ftohtë pinguin. Sytë me ngjyra të ndezura…


Duket si një Espada nga cosplayer Bleach. Karakteri origjinal i pëlqen ndoshta këpucë basketbolli, si dhe…?


Vocaloid cosplayers Kagamine Rin dhe Hatsune Miku (majta në të djathtë)


Mario gati të përmbaj disa qafë.

Kjo hyrje ishte postuar në të In-Betweeners dhe të etiketuar , , , , . Bookmark permalink.

5 Responses to Anime Conji 2011 – Wat Unë as nuk…

 1. Djathë thotë:

  Um pse është Mario gjeste wildly në bigëzim tij?

 2. A_Big_Herd_Of_Cows thotë:

  haha…mbi 9000!!!!!

 3. Nakioki thotë:

  Buahahaha… klasik.

 4. Rin Kagamine thotë:

  Kjo nuk duket likie Rin apo Miku o-o

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*