Zbardhues

bleach iconLloj: Veprim
Episodet Totali: Një Më Pak Se 288 Deri tani…

Përmbledhje: Kurosaki Ichigo është vizituar papritmas nga një engjëll i vdekjes, i njohur edhe si një Shinigami, ose “Vdekja Zoti.” Takimi i papritur ndez një udhëtim që përfshin jetën dhe vdekjen vetë.

Rishikim: Sa më shumë që homos anime hardcore të doja të urrejnë më tregon popullor, Unë do të duhet të pajtohen dhe thonë se Bleach është pretty damn i ftohtë. Karakteret janë unike ende e lehtë për të lidhen me, dhe tërë kuqe-blu-Ekipi Ekipi skenar bën jetën e përtejme pak më pak në lidhje me fundin e jetesës dhe më shumë për t'u bashkuar me një ekip apo tjetrin pas vdekjes. Është ose ju vdesin dhe do të përfundojë si një vampir shpirti-hahet ose ju vdesin dhe do të përfundojë si një zot e vdekjes. Ose ju të përfundojë si një skllav të dobët në Rukongai për gjithë përjetësinë. Anyways, kjo është goxha interesante.

Problemi i vetëm është se tregojnë shkon në breshëri të episodeve filler mutit. Unë jam i sigurt se kjo ndodh për të gjitha tregon që të kandidojë e kaluara 100 episode. Megjithëse, Nuk më kujtohet ka qenë ndonjë EPS ndyrë në DBZ. Oh mirë, herë kanë ndryshuar. Në të vërtetë, Unë nuk e di se çfarë filler episode ishin deri Unë fillova të shikuar këtë shfaqje. Më kujtohet një herë shohim një episod filler dhe duke thënë:, “WTF, ishte se vërtetë?” Dhe i sigurt si ferr nuk ishte. Megjithëse, Unë do të them tani që të paktën një nga harqeve filler ishte really cool.

Kështu, nëse ju jeni një vrojtues pacienti, ju do të bëni si mua dhe për të marrë kaluara mbushëse pa flinching. Ose, ju do të shikojnë e para njëzet apo më shumë episode dhe të heqin dorë. Anyways, t'i jepte një e shtënë. Unë mendoj se ju do pëlqen. Nëse ju nuk jeni i tëri nga episodet e para, ju jeni me siguri një llucë të pavlefshme, dhe unë do të duhet të marrë një barazim në fytyrën djersitur tuaj poshtër. Shijoni!

Shqyrtime zbardhues Episode Anime


Zbardhues: Episod 288


Kurotsuchi Mayuri rritet lodhur nga ky episod. Ichigo dhe Unohana të marrë një shëtitje nëpër Garganta, dhe Kenpachi dhe Yammy të angazhohen në një përleshje të vogël. Vazhdo leximin

Posted in Zbardhues | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Lini një koment

Zbardhues: Episod 287


Episodi i filler të gjitha episodet filler. Ohhh, ju studio animacion Bleach… ju jokers, ju… Unë shoh atë që keni bërë atje. “Brokoli kapiteni.” Nevoja unë them më shumë? Vazhdo leximin

Posted in Zbardhues | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | 3 Komentet

Zbardhues: Episod 286


Ichigo merr kapur me duar të kuqe pas biseduar-up Yammy. Dhe Mayuri dhe Nemu arrijnë të shesin disa gjëra. Vazhdo leximin

Posted in Zbardhues | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , | 2 Komentet

Zbardhues: Episod 285


Mashiro… Edhe…uh oh… Vazhdo leximin

Posted in Zbardhues | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Lini një koment

Zbardhues: Episod 284


Një kujtesë e së kaluarës Halibel së — para Aizen dhe para Espada. Aventurat e saj me Mila Rose, Sun-Sun, dhe Apache. Vazhdo leximin

Posted in Zbardhues | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | 3 Komentet

Zbardhues: Episod 283

Lilinette cute smile
Starrk dhe Lilinette të bëjë të mirën e tyre për të luftuar off se Kyoraku dirtbag! Edhe, Aizen parashtron mu poshtë për eyeliner të tepërt të verdhë. Vazhdo leximin

Posted in Zbardhues | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | 1 Koment

Zbardhues: Episod 282

Love Pulling Rose out of rubble
Kështu… një dirigjent homoseksual orkestër me një kamxhik dhe një tuta-veshur me një tip të zezë dildo me thumba të mprehta. Merrni goditur nga ndonjë prej armëve të tyre dhe kjo është një mijë vjet siklet. Vazhdo leximin

Posted in Zbardhues | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | 1 Koment

Zbardhues: Episod 281


Herpes. Vazhdo leximin

Posted in Zbardhues | Tagged , , , , , , , , | Lini një koment

Zbardhues: Episod 280

Captain Soifon Looks
Soifon Captain Ohh ëmbël… sytë e tu… ata Pierce zemra ime, dhe robëroj shpirti im. Unë do t'ju tregoj Op e mia të veçanta dhe ju dua si perëndeshë një të armatosur që ju jeni LoL. Prit… ku e krahun tënd të tjera? Fuuuuuuuu! Vazhdo leximin

Posted in Zbardhues | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , | 15 Komentet

Zbardhues: Episod 279

lisa yadomaru no undies?

I guess maskë nuk besoj në undies. Po kush jam unë të ankohem? I guess, kur Lisa-chan ishte zgjedhur të vërtetë të botës veshje e saj, ajo kishte për të zgjedhur mes syzet dhe brekë. Dhe i mirë, Yup, këto janë disa gota bukur. LoL Vazhdo leximin

Posted in Zbardhues | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Lini një koment