Detroit Metal Episode Qyteti 02: Legjenda Real / Satani

Kjo shfaqje vetëm e mban shkojnë më mirë dhe më të mirë, Betohem…

krauser-sitting-on-the-pig

Negishi bën një koncert privat dhe merr një goditje të shpejtë në arra për të mos abuzuar Pig Bitch e kapitalizmit të mjaftueshme. Çfarë jeni duke bërë, Negishi? Pig Bitch është atje për një arsye, goddam ajo.

negishi kick to the nuts

Përtyp! Kjo është zhurma e kalimit nga njeri boy… dhe nga djalë në lezbikeve homoerotic. Lejo lady bosi të ju tregojnë se si është bërë.

this-is-how-ya-do-it

“Mme Mme Mme Mme Mme Mme Mme Mme Mme Mme owu” si zjarr shpejtë. Pas mësimit, ne gjejmë Negishi ricing atë deri në park lokal, praktikuar gay muzikën e tij pop, me kitarë akustike e tij.

Ndërkohë, disa nga tifozët e DMC-së hardcore jemi duke e koncertit të tyre të vogël rok — Gjithashtu në park. Ti e di që ju jeni të njohur, kur ju keni marrë një bandë e budallenjve çmendur pretenduar të jetë ju. Në këtë pikë, ne shohim (dhe dëgjo) një nga gjërat më të mëdha në historinë e njeriut:

rape

Kjo është dhjetë përdhunimet në një bish e dytë! Përdhunim! Përdhunim! Përdhunim! Përdhunim! Përdhunim! Përdhunim! Përdhunim! Përdhunim! Përdhunim! Përdhunim! Nëse keni asnjë arsye tjetër për të parë këtë episod (përveç faktit se është e ftohtë fukn) pastaj të shikojnë atë vetëm për këtë skenë. Ju nuk do të jenë të pakënaqur.

Kështu, më vonë, ne shohim anëtarët e DMC shkuar në një datë grup me shokun e mirë Negishi nga kolegji dhe dy nga miqtë e saj. Kjo është ajo ku gjërat edhe më të tmerrshme.

dmc the girls

Pra Negishi takohet me zonjat e para. Menjëherë pas, shokët e tij dy, Wada dhe Nishida shfaqen, veshur për të bërë përshtypje.

wada and nishida

Po kjo është e drejtë. Palosje triko tuaj në pantallona tuaj, kur ju shkoni në një datë. Kjo është ajo që është lart, njerëz. Unë jap askujt props çmendur në qoftë se ata largohen këtë off, nëse nuk ju merrni vajza. Ju do të fitoni respektin tim, dhe kjo është vetëm shumë më shumë vlerë anyways! Ndërkohë, Pimpin veshur Wada e freskët. Kjo këmishë me dy trëndafila në të — uf! Gotta të marrë një nga ato për veten time!

Kështu, më vonë kemi gjetur grup në një bar karaoke, drinkin’ atë dhe të kënduarit dhe të gjitha që gjëra të mira. Ju e dini, shkojnë jashtë për këto social-lloj marrëveshje është vendi ku një djalë me të vërtetë tregon karakterin e tij. Nëse ju jeni atje për të bërë përshtypje zonjat mirë për të marrë se hyrja ose në qoftë se ju jeni vetëm atje për të veten dhe relaksohuni, ju Gotta le të njerëzit e dinë se çfarë jeni në lidhje. Ti e di atë që thonë ata, përshtypjet e para janë gjithçka.

nishida advice weiner

Nishida-kun e di saktësisht se çfarë jam duke folur për. Është vetëm e sjellshme për të dhënë një këshillë vajzë në weiners hahet në datën e parë. Sepse, atëherë ajo do të dinë se si të… në…

Oh Nishida, ju feind. Unë shoh atë që keni bërë atje. Masa e bukur, 'plazh.

negishi drunk

Ndërkohë, Negishi është duke arritur jashtë të një pije të vetme, deri në fund demon vjen nga. A është kjo se si ju të luajnë Kupën e Mbretit?? Përdhunim! Përdhunim! Përdhunim! Përdhunim! Përdhunim! Përdhunim! Përdhunim! Përdhunim! Përdhunim! Përdhunim!

negishi kings cup

Numri pesë, jepni numrin tre të fytyrës! Numri dy, hani e fytyrës, ndërsa keni nisur raketa mut në numrin katër! Numri katër, vënë pijen tuaj në prapanicë tuaj! Ju thoni 'em Negishi!… Unë do të thotë… Krauser-san… gaboj Negishi… Krauser…

Në mes të luajnë Kupën e Mbretit, Aikawa përpiqet për të qetësuar bishës. Gabim i madh… gabim i madh…

dont touch me trash cunt

Mbreti nuk lejon kontakt lëkurë me fshatarët, ose në këtë rast, plehra-cunts. Le të jetë kjo një mësim për të gjithë ju atje. Nëse mendoni se një plehra-pidhi prekë në bar karaoke, ju duhet të vënë ato në vendin e tyre. Pas disiplinimin Aikawa-san, Krauser / Negishi menjëherë nis fol-e superioritetit-at faqe e saj.

Dhe pastaj…

negishi barf

Mos u shqetësoni. Ai do të jetë mirë… Kjo është e bukur Yuri-chan. Deri herën tjetër, Numri pesë, jepni numrin tre të fytyrës! Mirëdita!

Kjo hyrje ishte postuar në të Detroit Metal Qyteti dhe të etiketuar , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark permalink.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*