Detroit Metal Episode Qyteti 09: Kinema

Ju mund të pyesin pse unë jam duke bërë një varg episode DMC në blog. Është se ajo që ju çudi? Kjo nuk është? Kjo nuk ka rëndësi!

Unë do të përgjigjem pyetjes tuaj anyways. Arsyeja pse unë kam qenë duke bërë DMC të gjitha në një rresht është për shkak se është fuckin’ tmerrshëm! përdhunim! përdhunim! përdhunim! përdhunim! përdhunim! përdhunim! përdhunim! përdhunim! përdhunim! përdhunim!

Në këtë episod, disa njerëzore gjeniale duke u vendosur në fund të hedhur Krauser-san një rol në filmin e tij. PËRFUNDIMTARE! Shikojnë në frikë dhe terror, si Krauser-san liron Jewel tij Demon në drejtimin tjetër mashkull. Ky episod është e sigurtë se të largohet nga ju i pafrymë, si ajo ka lënë veten.

Përsëri, Unë do të argumentojnë se DMC ka tifozët më të përkushtuar. Ti e di se sa filma shpesh kanë para-lirimin shfaqja e? Imagjinoni që një grup i tifozëve DMC ulur në audiencë në mesin e njerëzve të tjerë pamend në teatër. Yess…. SHKO! TË! DMC!

SHKO! TË! DMC!

Oh po, ju më mirë të përgatitur veten tuaj mallkuar, Negishi…

Të dy njerëzit nuk mund të besojnë se ata janë duke qëndruar në prani të Demon Mbreti vetë!

Krauser-san nuk është i kënaqur me shfaqjen e këtyre aktorët përbuzës.

Sawai Spellman, Drejtori i madh në galaktikë film. Ai mund të ketë nderin për të qenë disemboweled nga Krauser-san!

Por si do të ndalet e saj??

Kjo është se si! Channel gjithë të këqijave tuaja në Krauser-san!

Është në!

DETAAAAA!!!!

Ju jeni tashmë të…. jo i modës. Bleoaaughh!

YEAAAA!!! Ahaha Pasuesit DMC gëzohen në Suksesi i Jewel Demon!

Shihni këtë episod diku, ose të humbasë! Ju mund ta gjeni online nëse ju duken me sy tuaj të dobët prekës! Përdhunim!

Kjo hyrje ishte postuar në të Detroit Metal Qyteti dhe të etiketuar , , , , , , , , , , . Bookmark permalink.

One Response to Detroit Metal Episode Qyteti 09: Kinema

  1. Pingback: Pikturë Speed – Krauser (Detroit Metal Qyteti) |

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*