Gundam 00: Zgjimi i Trailblazer – Rishikimi i përgjithshëm

I përgjithshëm, Unë duhet të them se Gundam 00: Zgjimi i Trailblazer ishte një film i mirë. Animacion ishte nivel të lartë si pritej, dhe skena beteja ishin veçanërisht zbavitëse. Çdo tifoz i cili ka ndjekur Gundam 00 seri do të jetë i kënaqur për të parë personazhet shumë të njohur në këtë përfundim të 00 sagë.

Këtu është ajo që unë nuk domosdoshmërisht si pse: Els Alien. Pse Els? Tërë qëllimi i jesh Qiellor ishte për të luftuar kundër të huajve? Ju bastards… eja… qytetarët e huaj… vërtet? Kjo patjetër ishte një kthesë në histori — këtë kohë të gjithë, Unë kisha menduar se të jesh Qiellor u do të vazhdojnë të ndikojnë në racën njerëzore nëpërmjet fuqisë politike balancimin në të gjithë galaktikën… të mos jetë forca kryesore në luftën kundër krijesave të huaj! Është pothuajse … nuk ka ajo e bëri… të ndjehen diçka si një polic jashtë-. Nuk mund të kuptoj se si për t'i dhënë fund historisë, kështu që le të vetëm të bëjë luftë kundër të gjithë të huajve.

Anyways, Kjo është Shqyrtime keq Anime, dhe si i tillë, Unë jam nuk do të kritikës storyline kryesore të filmit aq shumë. Në vend të kësaj, këtu janë tema Kam planifikuar për të mbuluar:

Unë. Rishikimi i përgjithshëm (ju jeni këtu)
II. Guys që të duken si vajza dhe vajzat që të duken si Guys
III. Vetëm Dude Zi në Univers
IV. Pidhi-Ass Billy
Në. Luftëtarët Krenaria
NE. Feldt dhe Setsuna / Marina dhe Setsuna

Ky njeri i prishur e vjetër…

Saji dhe Louise… A është ky një unazë premtim ose një unazë martese?

Descartes Shaman, ju bastard arrogant…

Nuk duhet FAP!

Shirita Almark… ai vetëm dëshiron një përqafim.

Marie dhe Mileina gati për duka atë

Leesa Kujo ka disa këshilla për Feldt.

Përgatitja e anusit tuaj për ulje hapësirë.

Djalë? Vajzë? Të dy? Ose… as… Tieria, ju gjithmonë do të na guessing.

Ju bastard e dobët, Shkop. Ju më mirë tap dat!

Jetën e shumë e vërtetë!!

Role të fortë film për Marie, Allelujah, dhe Lyle…

Të parë filmin, dhe ju do të shihni atë që unë jam duke folur për.

Nuk është çudi që ai është i çmendur.

Udhëheqësi i ekipit, Graham Aker.

Feldt Grace është snoozing në punë. Dikush ka nevojë për gjumë më shumë…

Lule e fundit në univers… do të jenë të mitë për të mbajtur! Setsuna zvarrit në sfond

Unë nuk ka frikë nga asgjë as.

Els është një lloj tjetër të racës…

Gjithmone calzone…

… për aq kohë që lëkura juaj u gri.

Mënyrë për të mbajtur një zonjë e pritjes, Setsuna, ju penis.

Go to Pjesa II e shqyrtimin e mia: Guys që të duken si vajza dhe vajzat që të duken si Guys

Kjo hyrje ishte postuar në të Gundam 00: Zgjimi i Trailblazer dhe të etiketuar , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark permalink.

4 Responses to Gundam 00: Zgjimi i Trailblazer – Rishikimi i përgjithshëm

 1. Djathë thotë:

  Dude changing the subs was hilarious 🙂 You should do it more often

 2. Ool Youf thotë:

  Unë pajtohem në atë! E gjithë kjo gjë ELS ishte i çmendur… ajo ishte në qoftë se ata ishin duke shkuar të gjithë jashtë vetëm për të shkatërruar kanaçe hapësirë…. WTF!!

  Ndryshimi nën ishte fun me të vërtetë!!

 3. Negi-sensei01 thotë:

  HAHAHAHAHAHA!!!!!!
  Pra, gjykoj qesharake

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*