Gundam 00: Zgjimi i Trailblazer – Pidhi-Ass Billy

Pidhi-ass Billy ju pussy, pse ju Gotta të luajnë këtë lojë? Ju duket si një grua, por ju arriti të vjedhur zemrën Mehna e.

Unë vetëm dua të godasin këtë foo… ai ka mori të jetë njeriu më i zhburrëruar në galaktikë. A është kjo jetë e vërtetë? Me sa duket jo, sepse nëse është, Billy do të jetë jashtë infektues dicks në dhëmbët e tij, dhe Mehna ndoshta nuk do të jap edhe atë kohën e ditës.

Ah… Por kjo është anime… A nuk duhet të mashtrohen dudes. Veprojnë si Billy dhe ju jeni i detyruar të vetëm të kapur lezbiket të cilët mendojnë se ju jeni një vajzë. Kjo është ajo ku fillon zhgënjim. Ju shikoni këtë lloj gjë ndodhë në anime dhe mendoj se është ftohtë, për të vepruar si një biaatch pak në botën e vërtetë dhe të presin gjëra të punojë vetë jashtë si një komedi romantike në terezi.

Me siguri, Billy pëlqen Meina. Dhe pa dyshim, Mehna pëlqen Billy. Por, për çfarëdo arsye, Billy nuk mund të bëjë një lëvizje. Unë mund të them që ai pëlqen në bazë të saj të vjen turp e tij dhe mut. Mehna është në thelb duke hedhur veten në atë, por të gjitha ai mund të arrijnë të them është, “Ju lutemi të jetë i butë.” LOL kjo marrëdhënie është gonna të jetë edhe më e çuditshme se sa një me manekin Kati dhe Patrick Carosour. Por shih, tyre është e ftohtë, sepse kjo është qesharake si ferr. Shkop + Mehna në anën tjetër është gonna të jetë e dobët si Fuk.

Ndoshta një ditë, Billy do të merrni një prerje flokësh dhe të rritet disa topa dhe të ndaluar të tillë weakass hipi.

Mbrapsht në Pjesën III të shqyrtimin e mia: Vetëm Dude Zi në Univers
Përpara për të pjesës V të shqyrtimin e mia: Luftëtarët Krenaria (vjen së shpejti)

Billy dhe Mehna kontrolluar përbërjen e tyre dhe duke prekur deri kuq buzësh e tyre. Shkop, Unë jam gaboj.

Billy dhe Mehna gati të pish në disa Henny dhe të bëjë të rritur. Shkop, Unë jam caktoj.

Billy qenë një lil’ biatch. I saj, Unë jam gaboj.

Billy qenë një biatch gjithnjë e më të madh. I saj, Unë jam më shumë Gaboj!

Kjo hyrje ishte postuar në të Gundam 00: Zgjimi i Trailblazer dhe të etiketuar , , , , , , , , , . Bookmark permalink.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*