Gundam 00: Zgjimi i Trailblazer – Vetëm Dude Zi në Univers

Kështu, ndërsa unë u shikuar, Kam vënë re… ky tip është vetëm një person e zezë në të gjithë universin. Dhe, vijnë për të menduar për atë, duket krijuesit e Gundam, si për të kufizuar përmbajtjen e tyre të zezë me një karakter për sezon ose film. Në seri, ajo ishte një nga pilotët në ekipin e Graham Aker. Në film, kjo është ky djalë:

Po, Unë do të jetë i çmendur tepër. Ose, në të vërtetë Unë nuk do të jetë i çmendur; Unë do të jetë unike. Tani, Unë e di atë që disa prej jush janë duke menduar. Ju jeni duke kërkuar në urë të mprehtë e tij të hundës, dhe ju jeni duke menduar për veten tuaj, “Ai nuk është i zi — ai është vetëm një djalë i keq-tanned bardhë.”

Mirë, lëkura e tij është mjaft e errët, hundë kaq të mprehta apo jo, ai është i zi.

Kështu, Çfarë ndodhë me të gjithë njerëzit e zi? Dhe pse janë praktikisht asnjëra prej tyre në hapësirë ​​me këtë djalë?

Mbrapsht në pjesën II të shqyrtimin e mia: Guys që të duken si vajza dhe vajzat që të duken si Guys
Përpara në pjesën IV të shqyrtimin e mia: Pidhi-ass Billy

Kjo hyrje ishte postuar në të Gundam 00: Zgjimi i Trailblazer dhe të etiketuar , , , , , , , . Bookmark permalink.

2 Responses to Gundam 00: Zgjimi i Trailblazer – Vetëm Dude Zi në Univers

  1. Djathë thotë:

    edhe duke pasur parasysh se shumë djem që duken si vajza dhe vajzat që kërkojnë djem si, ndoshta gjithkush ka vetëm race kryq me një garë të pazakontë të huaj i cili është gjinitë janë ndezur dhe ky tip është i vetmi earthling reale mbetur… kjo mund të ndodhë

  2. VNA thotë:

    Unë jam goxha i sigurt se presidenti i Federatës Bashkuara sezonin e parë ishte zi, dhe pastaj presidenca shkoi në një grua të bardhë. Unë mendoj se krijuesit e filmit janë vetëm duke kërkuar në copa e klipe nga kronika politike amerikane dhe duke bërë gjërat. Ju e dini, si caption mua?
    cbgundam00.files.wordpress.com/2009/02/gundam-00-dytë sezonin-18-madh-011.jpg?w = 300&h = 168

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*