Shkolla e lartë e të vdekurve Episod 09: Sword dhe Dead

Po Po, Unë e di se ka qenë një kohë të gjatë — një kohë të gjatë. (çfarë tha ajo.. po.) But I’m back, dhe unë jam do të jetë postuar ndonjë excremence më e shkëlqyer letrare. Unë e di ju me siguri do të gëzojnë.

Kështu, në fund Komuro dhe Saeko mori disa Showtime së bashku. Ky episod me të vërtetë zhvillon karakterin e Saeko, dhe ne të marrë një shans për të parë pak se si ndihet Komuro rreth saj. Por… si në qoftë se unë jam me të vërtetë do të merrni në të gjitha që. Ndoshta. ndoshta.

Një gjë Do të doja të vini re — pasi kjo është rishikimin e parë pas një freakin të vërtetë të gjatë’ kohë, Unë e kam përfshirë një ton pics, kështu që ju lutemi lexuesit të gëzojnë këtë një.

Ne e kemi lënë jashtë nga episode 8 me një zjarrfikës jizzing at hedhur tonë me këtë gardh kashte. Ata ishin të rrethuar nga zombies në episod 8, kështu që është gjë e mirë për këta njerëz treguan up.

Guys… apo vajza… çfarëdo. Unë nuk besoj se ata janë me të vërtetë nga departamenti i zjarrit ose. Kush e di ku ata janë nga. Në fakt, të lëngshme ata janë të shtënat jashtë në fakt duket me avull. F… çfarë lloji të një zjarrfikës vë një zjarr me lëngje të nxehtë? Ndoshta vetëm një bandë e dudes running rreth jizzing qytetit në njerëz pastaj duke ikur. Kreu i paradës shpërthimit dashurisë është mom Saya-chan-së.

Gju Tiger!! Saya përgatit super combo saj në zjarrfikës femra. Aw geez, të tillë një bashkim familjar. Në një sidenote, Saya Takagi ka disa hops. Ajo duhet të ketë bashkuar basketboll apo duke kërcyer gardh-ekip. Shizuka vetëm Marikawa herp'derpin’ rreth haha.

Mom Takagi e…? Uhmm… mm.. përshëndetje, Znj. Takagi… Më pëlqen tanke e ujit… uhmm.. ajo ndeshje edhe me doreza flaka-retardant tuaj.

Mos harroni edhe pse, miqtë tuaj janë ende të rrethuar, ju pak budalla.

Takashi dhe Saeko ende janë të ngujuar deri atje.

Komuro, linjë të fortë të rastit. Paramendoni shkuar deri në një i huaj i plotë dhe u thoshte atyre se. Please post your experience in the comments section at the end of this post 🙂

Welly Welly Welly… nuk është se i përshtatshëm, Unë. Hey djema, të parë për atë turmë e zombies! Dhe kur ju jeni bërë, mos harroni të hiqni këpucët para se të hyjnë në shtëpi, ne vetëm përfshiu. Saya LoL… po ju trollin? Njerëzit janë duke u përpjekur për t'i shpëtuar me jetën e tyre, ndërsa ajo shkon në shtëpi për të luajtur Skyrim, ose bojë këmbët e saj… apo çfarëdo gjë që gjërat girly girly nuk…

Takashi dhe kërcejnë Saeko për nga atje, por ata ende duhet të bëjnë rrugën e tyre në shtëpinë e Saya-së. Lil’ punk nuk duan të carpool.

Ajo duket si Takagi-chan jeton në një kështjellë të III Warcraft. “Qyteti jonë është nën sulm.”

Ndërkohë, Komuro dhe Busujima-chan të përgatitur për të jack disa dyqane. Çfarë është me Komuo dhe bikes? Ju duke u përpjekur të vështirë, miku im. Ju duke u përpjekur shumë e vërtetë.

Duke qenë zotëri se ai është, ai ofron një gjobë Saeko zgjedhjen e veshjeve të zgjedhur nga.

Po, Ju lutem zgjidhni nga tonë të ndryshme të veshjeve ndyrë. Ne kemi galoshes, xhaketa e peshkimit, dhe pantallona peshkimit. Ju lutem, të ndjehen të lirë. Ndoshta nuk do të sulmojë zombies atë që është tashmë i vdekur… kuptimin e stilit tuaj! Bawww!

Ohhhh, kështu që pse Komuro dëshiron një biçikletë kaq keq. Të shkojnë të jetojnë ëndrrën amerikane, Takashi Komuro. Gjëja e parë e parë pse, mirë ndryshim që hairstyle homoseksual i juaji. Kjo është Shkolla e Lartë e të vdekurve, Fantasy nuk Final.

Hmm… në të vërtetë, duket sikur ai është fokusuar në djalë në poster. (nuk ka homo.)

Po, ju më mirë të zgjidhni xhipi.

Uh oh, Driving aziatike godet përsëri…

\

… por kjo nuk është aq i keq sa Duke ecur aziatike.

Ironi të fortë. Faleminderit për të treguar se nga, Komuro. Një shumë gjëra në jetën e vetë prish planet tua. Pse është qielli i kaltër? Pse nuk ecin vdekur? Pse jeni ende gjallë?

Ose…

Pse Rrobat Saeko është e gjitha lagësht? Këto gjëra, ne do të mësojmë nga dita në ditë, Komuro. Oh wait, kjo është për shkak se ju çuan në një lumë!

Me qëllim, ndoshta. Më pëlqen që shprehja në Takashi. Na vjen keq Saeko, ajo ishte një aksident. HM?? E drejtë? *nudge nudge* 😀

Vendosjen e fortë e lule të mëdha në Bra Saeko e. Unë u tundua për të deklaruar këtë si pic Fanservice e ditës. Vetëm prisni…

Jeni i sigurt jeni…

Mumje: “Unë jam një grua, shumë.”

Mumje: “Ok bye.”

Përvoja aftësitë ekran kapjen e mia!!!

Sigurisht, ju mori të gjitha lagështi… Trupi juaj nuk ishte e gatshme. Që ju jeni të ftohtë…

… ndoshta ju hiqni rrobat më shumë? Po… Komuro përdorimin Jedi tuaj Mind Tricks, Unë e di se është ajo që ju jeni duke bërë.

I çuditshëm? Ose kjo është një formë e re e peshkimit kompliment ose ajo nuk ka dhënë për veten. Saeko, ju nuk jeni të çuditshme. Në rregull?

Në rregull… tani koha për të lëvizur. Buzëqeshje të qëlluarit Saeko e.

Damn drejtë është e mirë. Ju si ekran-cap koha ime.

Mos u shqetësoni Saeko, Komuro kun kupton. LoL.. bukur shprehjes Komuro. Ky është ai në kërkim në Saeko.

…aaaaand ju jeni të shkatërruar. Hahah!

Ndërkohë, zombies janë të paturit e një natën me kohë të partisë në qytet. Untz untz untz untz!… Seriozisht pse, kjo duket si xhiro thy're vetëm duke bërë rreth se burim uji. Një në hoodie gjelbër është fitues deri tani.

Koha në shkatërrim të partisë nga crashing në burim uji. Ti e di se çfarë ndodh kur ju përzënë kokë parë në një burim uji?

Bam, kjo është ajo që ndodh. Ogoddd

Ju e dini përgjigjen për këtë një, Saeko. Unë mund të garantoj, nëse theres një burim uji, një liqeni, një pellg, lumi, vaskë, ose rakord hapur, Komuro do të gjejnë një mënyrë për të rrëzuar në të.

Unë e dinte se do të kuptojnë. Ajo nuk ka as sy çmendur në të gjitha… më shumë… si psiko në vend. Get it? Saeko? Psycho? ka qenë e ka… kjo është më shumë se vetëm të luajë një zgjuar në fjalë. Lexo më, dhe ju do të shihni. Kështu, I fumbled, Unë do të prek në një temë interesante e cila është se Saeko është lloj i një psiko. Tani, A nuk merrni atë shtrembëruar, ajo është ende e tmerrshme. Unë kurrë nuk tha se ajo ishte e keqe, por lexoni në. Ndoshta ata të quajtur Saeko saj për shkak të “psycho” ngjashmëri fonetike. (Kuptimi kjo tingëllon e njëjtë, arra mpirë.)

Zombies të përgatitur më mirë veten e tyre. Shpata druri të kafkës!

Hmm mmm… një pamje të koha e pabesueshme.

Whoa ee ee, parë ku pikë atë gjë. Disa njerëz mund të jenë të alergjik ndaj dru, ju e dini.

Për të kanë një shpatë druri vuri në mua, Unë mendoj se do të kemi të njëjtën shprehje e saktë si ky djalë.

Me sa duket, Unë isha i vetmi që gjeti fytyrën që mumje është qesharake.

Po, marrë nga të gjithë ata zombies me vetëm boken një! Por Komuro pothuajse duket pak frikësuar apo ndoshta të shtyrë? Kjo është një nga ato “Uh… në rregull….?” llojin e shprehjeve.

Një çift i emo fëmijët të shfaqen! Oh nuk ka!

Me sa duket, Saeko ka frikë nga sweaters lepur trëndafili. Mos hezitoni tani, grua! Ata do të hanë gjysmën tuaj më të ulët!

Dhe këtu ata vijnë! Funny se si ka fëmijë aktuale zombie. Unë do të kuptoj nëse një mumje mori një të mbajë një fëmijë, ata do të hanë të gjithë gjë.

Saeko Busujima të vërtetë urren fëmijët. A është vetëm mua, apo janë sytë e saj më të kaltër në këtë episod? Mirë, jo vetëm me shume blu, por ata të qëndrojë më shumë se më parë. Kjo është një nga disa herë ne shohim një shprehje të tillë frikësuar në fytyrën e saj.

Për fat të mirë për të, Komuro ka asnjë problem me fytyrat e fëmijëve e prish me një pushkë! I shkëlqyer!

Them “Aahh ..”

Kliko.

BOOM! Shtënë kokë! (Ishte se fusha të vërtetë e nevojshme?)

Komuro shpëtoi ditës. Mirë, rregull nuk ditës, por ai me siguri shpëtoi Saeko. Nga kjo pikë, ata të largohem në një lloj të tempullit dhe fshehin atje për një natë.

Turp. Poor Saeko…

Komuro tani do prisni këtu në heshtje, ndërsa ajo ndryshon rrobat e saj përsëri. Lookin’ një mik shumë të lumtur ka pak.

Si ajo reflekton mbi dobësinë e saj kundër fëmijëve, Saeko nuk mund të ndihmojnë por ndjehen të pikëllohen. Aww….

Çfarëdo… kohë për të ndryshuar përsëri.

Takashi poshtër ass. LoL!

Unë e di që ju jeni Qaj’ i keq. Kështu, kanë disa nga këto fukin’ patatina.

Oh! Mirë, kjo është një gjë e mirë ajo nuk e ka ngrënë atë pastaj. Prit, Unë pak… kështu… në qoftë se një vajzë është e trishtuar, sigurohuni që të dorëzojë një tualet portativ saj. Ajo do të love it.

Saeko: “Fuk?”

Mirë, ajo ishte ftohtë jashtë, dhe tuaj dumb ass mbajtur makinës në ujë.

Kështu, ne fund shkoj në metaforik Mishit dhe djathit të episodit. Me të vërtetë, për një person të ngrirë papritmas duke bërë atë që bëjnë ata më të mirë… duhet të ketë disa lloj arsye për të.

Çfarë ju thoni? (Kthim mbrapa sugjerim.)

Kurth pak.

Kështu, burrat luring në tuaj merimangë e internetit të dënimit, Saeko O?

Mos harroni më parë kur kam bërë që Saeko – Psycho korrelacion? Mirë, ya nuk ka shkuar. Kështu, ajo i pëlqen goditur njerëzit me shkopinj, shkoni figura. Kjo nuk është keq unë kam dëgjuar për. Ju e dini, nuk ka njerëz atje të cilët mund të ndihmojnë por të hanë rërë çdo ditë — jo se kam ndonjë gjë kundër shokëve të rërës-ngrënie tonë.

Aw man, Mos shkoni arra mbi mua tani. Imazhin tim prej jush është shkatërruar. (Apo është ajo krijoi?) Hmmm…

Mirë, të paktën ju nuk jeni i dehur dhe ndezur nga kokoshka… ose diçka qesharake si kjo.

Merrni një rrokje, grua! Ajo thjesht shkon për të treguar, të gjithë kanë momentet e tyre të dobët.

Por, pavarësisht nga të gjitha që, Komuro është pranuar. Po të drejtë çdo gjë, pranuar. Ai ishte ndoshta duke pritur për këtë. Komuro është një tërësi shumë më tepër se vetëm duke pranuar *shtytje e lehtë shtytje e lehtë *

herp derp. ndjehen dashuri.

Lojë kukë! Një disa gjëra ndodhur atë natë të fundit. (Të cilat nuk janë treguar anyways, kështu që mos u bëni merak për këtë) Dhe tani është mëngjes. Marrë një vështrim të vogël vetëm në rast.

Saeko limbering dhe ndreqim fundin e saj. E di se çfarë do të thotë. Aww yeaaa

Momenti = shkatërruar. Komuro tha diçka përgjatë vijave të… “Unë mendoj se zombies dëgjuar lë.” Mut e demave, kjo nuk është ajo që ata dëgjuan, por të paktën ata kishin mirësjelljes të presë deri në mëngjes për të ardhur të përpiqet të kafshojë ju budallenj.

Në këtë pikë, ende të turpëruar disi, Saeko është në gjendje për të ecur përpara me të ass-kicking. Oh po, btw, ju lutem vini re se ajo është tani mban një shpatë në vend të një boken. (Sword Sharp)

Snap nga ajo!

Është ajo ndjenjë e dëshirë? Mirë, pastaj kap vetëm një grusht gabim. -Komuro Takashi.

Shtrydh! Arsye e fortë ka, Komuro!

Grab se si ju do të thotë se. Syri njoftim Komuro e; është si ai i përqëndruar të gjitha energjitë e tij në gji në jetën e tij djalë haha ​​drejtë palme freaking.

Ding Ding Ding, dhe kjo është Shërbimi tifoz e ditës! Duartrokas Clap Clap! Pse kjo nuk dhe ndonjë foto të tjera në këtë episod? Mirë, ajo ka shërbimin tifoz – çek. Ajo ka veprim – çek. Dhe ajo gjithashtu e ka këtë fytyrë të shtrembëruar në Takashi shtesë që e bën këtë shërbim tifoz foto dhe disi të qeshur!

Në mënyrë të butë…

Është e mirë për japin këshilla tuaj më të mirë whilest grabbing gjenitale! Merr pikë të gjithë!

Dhe tani që ju keni marrë të gjitha boobage ju mund të rrëmbej, është koha për luftë.

Shih? Të gjitha të nevojshme Saeko ishte që të gjirin e vet ka kapluar. Të gjithë është mirë tani.

Një buzëqeshje e lehtë dhe të sigurt është e gjitha ajo ka nevojë për të treguar. Ti e di ajo e do me shkelm disa ass tani.

Ajo me të vërtetë e bën të gëzojnë këtë.

Shunpo!

Prepare your desktop wallpapers 🙂

E gjithë kjo luftimet intensive, çuar deri në këtë moment. Oh Lawd! Lagur dhe me të gjitha zombies shkatërruar, është koha për të shkuar në shtëpinë e Takagi së!

Shih, Unë i thashë ju bëri.

Ajo! Mos edhe të përpiqen të mohojnë atë që edhe ju doni, Komuro.

Ndërkohë, në shtëpinë Saya e, Kohta dhe Alice kanë një bisedë të rëndësishme. Lexoni afër.

Pse “prapa” me të vërtetë.

Ju shikoni, the “prapa” është vendi ku ata “gabim” “ajo” në. Oh ho, Për, ju mund të jeni në gjendje të luaj Alice, por unë e di se çfarë jeni deri në. Muhaha

Oh njeri, Unë nuk mund të besoj se pak brejtësit bastard Zeke është ende gjallë. Shikoni atje, me gojën e tij të hapur.

Saya Takagi, kaq i lumtur për të parë Komuro dhe Saeko të sigurt dhe të shëndoshë.

Por jo aq të lumtur për të parë se ata janë në krahët e njëri-tjetrit. Çfarë cha gonna të bëni në lidhje me atë, Saya-chan? A nuk ju dhe Kohta pak e një artikulli?

Bar fluturues Alice krahu nuk lë të mbijetuarit.

Sa bukur dhe të shëndetshëm, të gjithëve të sigurt dhe të shëndoshë. Çfarë një mënyrë për t'i dhënë fund episod. Por… Fuk? Ju erdhi në kushtet me errësirën e saj, Komuro? Ashtu si për të marrë kredi të bëjë ya? Saeko erdhi në kushtet me të veten, foo! Por te sigurte e ka ndihmuar, Unë do të ju jap se. Çfarë një djalë.

Deri herën tjetër, Miqtë. I’ll try not to make you wait so long 😉 Shihemi së shpejti përsëri.

Falë guys gjatë në GG fansubs për të bërë këtë shqyrtim e mundur. Dhe, Këtu ka një lidhje me torrent grumbull për këtë episod dhe më shumë!

Kjo hyrje ishte postuar në të Shkolla e lartë e të vdekurve dhe të etiketuar , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark permalink.

2 Responses to Shkolla e lartë e të vdekurve Episod 09: Sword dhe Dead

 1. Djathë thotë:

  Po alright “Erdhi në kushte me errësirën e saj” Ne të gjithë e dimë se vetëm super tuaj qef se ju mori për të kockave një zogth i çmendur. Mos të përpiqen për të fshehur atë Komuro

  • michael michael thotë:

   Unë nuk e di nëse Komuro është trolling ose nëse ai është duke u serioze. Çfarë është një favor që ai e bën atë, boning më të çmendur të sistemit të saj. Në këtë mënyrë ajo mund të vijnë në kushtet me të cilët ajo është.

   Por në një mënyrë të, kjo është e vërtetë deri në një masë.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*