Shkolla e lartë e të vdekurve Episod: 10 Rregullat Dead House

Këtë episod për mua duket të përqëndrohet në dy çështje të rëndësishme. Tema e parë është ndër-relacionale konfliktit në mes të njerëzve. Tjetër është boobs masazh.

Tani, për sa i përket konflikteve të marrëdhënieve të shkojnë, ne fillojmë të shohim një betejë në zhvillim në mes të të rriturve dhe fëmijëve. Dhe kjo me të vërtetë merr formë me konfliktin mes Saya-chan dhe nëna e saj, gjithë kohës me Komuro që diku në mes. Dhe pastaj, ne kemi konflikt mes marrëdhënien e Komuro-Rei dhe Komuro-Saeko. Ne vetëm do të duhet të shikojnë në mënyrë që të shohim se si shpaloset.

Mirë, se nuk ishte aq e vështirë ishte ajo?

Kështu, si isha duke thënë se, Çështja tjetër e rëndësishme është boobs masazh. Ne fillim episod me Shizuka-Sensei Rei dhënë një masazh duke përdorur markë e saj të lubrifikim. Kështu, se çfarë është menduar që për të do të thotë? Mirë, eja, ne të gjithë kemi imagjinatën. Unë mendoj se… hah… Natyrisht se kjo është lubrifikim masazh se ka qenë prodhuar nga një prodhues lokal falë japonisht në Marikawa-Sensei.

Ose… ai erdhi nga poosay saj. Dhe tani, ajo është fërkim atë në të gjithë trupin Rei-së. I mirë.

Kjo është esencë e Episode 10. More notes to follow 🙂 And please comment below.

Ju lutem shikoni episodin e fundit… Unë besoj se ishte episod 8 ku Takashi gjoks përdoren Rei si një stol me tri këmbë për të lartë-powered pushkën.

Befasi e papritur.

Mirë, asgjë të keqe këtu në veçanti. Por rrobat tuaja janë me ngjyra të ndezura. Lloj i pazakontë nëse ju jeni përdorur për të gjithë gjë anime. Pastaj, ju nuk e vini re se glows vetëm në lidhje me çdo gjë në çdo episod, rrobat e sidomos të pastër. Uroj rrobat e mia glowed si kjo… por kurrë nuk do të sepse unë nuk të pastruar.

Oh po, Komuro duket aq i mirë në atë këmishë të zezë. Vetëm të mirën e modës, Komuro.

Ajo, të vërtetë që ishte Komuro thënë se ajo dukej Saeko bukur në kimono e saj apo mantel. Unë nuk jam ndoshta duke përdorur terminologjinë e duhur për atë që ajo e veshur, por unë shpresoj se unë jam. Unë nuk jam që Shqiptar në kushte të.

Si trembur.

Çfarë… çfarë tjetër mund që ju mendoni se? “Ju duken bukur në atë.” = “Ju duket si lavire e muajit?” Nuk jam i sigurt se si tjetër ju do të merrni atë.

Po, qesh larg ju budallenj. Vetëm sigurohuni që ju të përgatisë anuses tuaj për pushtimin e ardhshme Zombie.

Oh po, fëmijërinë e ëmbël, gjithmonë në mënyrë të lumtur dhe të gëzuar. JU përgatisë ju anus për sulmin e Kohta e prishur. Unë mendoj se është vetëm një çështje kohe — buzëqeshje të mirë, ndërsa ju mund të pak Alice.

Seriozisht, shikoni në të gjitha sheit që. Nëse ju shikoni në të majtë dhe pastaj në të drejtën e sipërme, ju do të njoftimit dy më shumë shtëpi të ngjashme me strukturat e. Është si shtëpitë e backup në rast se dikush clogs pooper në shtëpinë kryesore. Dhe atëherë ju keni squatters në fund të drejtën, Stil Tagalogisht! haha. Më të mirë watch out Takagis, qoftë se ju le atyre squatters qëndrojnë atje një kohë të gjatë, vendi juaj është aq i mirë sa tyre!

Dy nga squatters ruajtjen çadrat e tyre.

Ndërkohë, Hirano ha në një SHISH-kabob në garazh.

Më të mirë të shikojnë atë që thoni, Saya-chan, me këmishë xhingla-ass tuaj. Askush nuk e gonna të marrë gjykata karagjoz seriozisht. Lloj si japoneze version femër e djalë Oats kuakeri.

Tillë mommy ashpër. Unë nuk shoh ngjashmëri midis saj dhe Saya-chan. Mirë, ndoshta nëse ajo ndryshohet flokët e saj. Shprehjet e tyre janë të ngjashme. All grr ‘n sheit.

LOL. Kur ky djalë popped jashtë, Mendova se ai ishte versioni i ardhshëm i Kohta. “Unë kam ardhur këtu për të ju tregojnë të ardhmen tuaj… buddy pak.” Dhe po, kjo është jeta e vërtetë.

Me sa duket, ne nuk duhet të mblidhen në këtu. A nuk ndalet ju nga syprinë duke qëndruar sot, e bën atë të? hmm mmm Ne jemi këtu për të qëndruar. Dhe kjo na çon në këtë episod të Shërbimi tifoz e ditës! Yay! urime Rei, ju fitoni çmimin për boobage më të treguar në episod dhjetë. Fat të mirë në një tjetër!

Le të flasim për innuendos banane dhe seksual.

Sigurt e di se si të kërkoni për një WWE.

Ne tashmë e dinte se në episod 1 ose 2. 🙂

Shih? Unë i thashë që të shikojnë gojën tuaj. Komuro shkon për asfiksim slam, Kaini style.

Ndonjëherë, ju merrni kapur kështu që deri në problemet tuaj që ju nuk e kuptojnë që njerëzit e tjerë kanë problemet e tyre shumë të. Ah mirë, e tillë është jeta në Japoni. Unë nuk e mbani mend herën e fundit që pashë Takashi hedhur në erë si kjo.

Por me sa duket, askush nuk kujdeset, si ata kanë qenë vënë në një gjumë të thellë nga Takashi dhe Saya ramblings e. Zzz…

Zzzz…. Zzzz.z…..

Gjithkush e kupton gjërat më mirë kur është koha për kritikoj choke. Mirë! Kaini do të jetë krenar. Saya të mirë të punës, dhe ju falenderoj Komuro.

Ndërkohë, ky djalë i vjetër merr në shtëpi nga shkolla. Duket si ai është mbërthyer në shkollën fillore për shumë vite. Unë shpresoj se ai kalon një ditë.

Babai J / K Saya tregon deri për të bërë disa pikë.

Kjo është një njeri që bën gjëra burrëror. Për fat të keq, ai gjithashtu vë djema të fle me praninë e tij.

Unë mendoj se është një mënyrë për të treguar superioritetin. Si, nëse do të ecin në një dhomë, dhe të gjithë papritmas nyje për të fjetur. Unë do të caktoni ata në qesharake paraqet për kënaqësi mëdyshje mëdyshje time mëdyshje.

Random gangster-lloj lady është në parti familjes. Edhe ajo është tunduar të bjerë në gjumë nga baba Saya e. Çfarë sytë si rruazë pak ju keni atje, humbas.

LoL. Vetëm chillin ne burim, drinkin’ të gjitha ujërat.

Ndërsa në qoftë se për të thënë, “I thërras ty, mumje burim! Vijë në ndihmë time!”

Fjalë të forta nga Komandanti dukshme. Duke qenë të gjitha dehur off ndërsa ju thonë se kjo nuk ju bën juve më të drejtë. Ai thjesht e bën atë të duket si ju keni qenë përballur me një problemin e kapsllekut për një kohë tani.

Saya është gjithashtu duke luftuar një problem kapsllëk.

Provoni një shpatë mesjetare, si ajo në Berserk. Kjo do të thyejnë të gjithë trupin si largohet në një meatball. Hirano jo të mirë të fillojë një luftë me Saeko. Ajo do të Bop atë në kokë me shpatën e saj prej druri. 🙂 Well, shpresojmë se kjo është një prej druri, dhe jo e re ajo mori në episodin 9.

Numrat shnumbers… në këtë pikë, duke argumentuar se vetëm humbë kohë. Pasi ju jeni të gjithë të rehatshme në kalanë e lavdisë Takagi, ju të gjithë të kthehet në grindjet për gjëra të parëndësishme.

Saeko është një shpatar i fortë (grua) Kohta dhe është një person i armatosur të fortë. Unë i realizuar artistikisht ata do të përplasen në një pikë. Por le të shpresojmë asgjë është shumë e madhe. Në këtë pikë edhe pse, Unë mendoj se armët Hirano kanë luftuar skena pije freskuese, sidomos armë e tij e hershme gozhdë në seri. Kjo gjë ishte awesome. Më shumë se, ju lutem. Ajo kujton mua të një të parë personi revole-I përdorur për të luajtur një kohë të gjatë më parë. :3

Unë e di se ajo është thënë Hirano të qetësohem, por në qoftë se ju merrni nga subtitle, të gjithë ju duhet është një shprehje që thotë se, “Oh nuk ka diçka vetëm hyri në anus tim,” OSE “Oh nuk ka, diçka vetëm exited anus tim.” Të vini tuaj.

Çfarë një fëmijë të ëmbël që Alice. Qen Phaggot.

Ndonjëherë kursin më të mirë e veprimit është ai që ishte më e thjeshtë dhe të qartë të gjithë së bashku. Sende xhingla duket të jetë tema e këtij episodi.

Për asnjë arsye, ka pasur një freakin pirat anije.

Mirë ka pasur një arsye — kjo ishte për të ilustruar idenë e rebelim. Por kjo është një gjë e tillë serioze, kështu që unë vetëm do të lënë atë në atë. Nëse unë do të shpjegojë të gjitha, Unë mund të ketë për të ndryshuar titullin e faqes për përshtypjet më të mira Anime. Murriz!

Saeko, pse ju duhet të jetë bummed kështu jashtë? Ju lutem mos jenë të. Ju lutem, qëndrojnë të sigurt.

Në fillim, Mendova Saya ishte duke folur për me ngjyrë “mut.” Ndonjëherë Dyslexia is awesome.

Saeko vs. Saya nuk-mban në një ndaluar kafaz puding ndeshje. Saeko ka shpatën e saj, por Saya di kritikoj choke tani. Choke përplas në buding për një lëvizje të ëmbël përfunduar, asnjë pikë… po, Pikat e menduar.

Kohta nuk mund të besoj se si të shtrënguar rrobat këtë djalë janë të! Kur ju mund të shihni blades shpatullën përmes pallto… ju e dini që ju duhet për ndaluar veshur me rroba të foshnjës vëllait tënd.

Hehe, Flokët Saya është si një kufjeve. Mayday Mayday, vijnë në kontrollin e kullës!

Komandant Takagi përdor trondisin! Kjo është super fuqi!

Ju lutem mos merrni armët Kohtas tmerrshëm larg. Ai ndoshta mund të xhiruar ato më mirë se ju mund të anyways.

E plotë e shpirtit, ose i plotë i whining phaggotry? Ju të gjyqtarit.

Mirë, “thjesht ju” ende bën për disa skena qesharake. Por në të gjitha ndershmërisë, Unë nuk dua të shoh Hirano running rreth pa armë e tij dhe shprehjet e çoroditur. Ky është hapi i parë në vrasjen e jashtë këtë karakter. A nuk e bëjmë atë!

Për të shkuar nga të qenit jashtëzakonisht i dobishëm për shumë e padobishme. Kjo sucks. Le ta mbajë armët e tij të, bastards rri galiç.

Kohta qan kaq e vështirë që syzet e tij pop off e fytyrës së tij.

Siç thotë Komuro, Kohta ka qenë mbrojtur Saya me armë e tij të. Pa to, ajo ndoshta do të jetë i vdekur tashmë.

Rritur-ups duan të marr me vete armë Kohta e, sepse ata nuk janë për fëmijët. Por pika e këtë episod është të tregojë se Kohta, së bashku me pjesën tjetër të bandës, fëmijët nuk janë më. Armët e tij janë një shenjë e pjekurisë së tij.

Në çdo rast, Hirano vetëm do të jetë të shtënat në zombies. Ju dëshironi që njerëzit më pak në ekipin tuaj, ose më shumë? Ndoshta ata duan të marrin me vete për sigurinë e tij, por me të vërtetë dukej si diçka përgjatë vijave të marrë larg një lodër të caktuar nga një fëmijë për shkak të frikës se mund të gëlltis atë aksidentalisht.

Edhe pse ata kishin këtë argument të vogël më parë, Saeko ende mbështet dobinë Kohta në grupin. Ata janë miq, në fund të fundit. Por kjo nuk i heq nga kuptimi në fjalët e saj. Kohta ka qenë një yndyrore shumë të guximshëm.

E re desktop sfond!!

Saya shkopinj për djalin e saj Kohta.

Komandanti Takagi përdor vëngër! Ajo mungon.

Mommy Saya e përdor bukuri! Ajo është e mezi dodged.

Zemërim i çastit Saya përdorim! Ajo është e kundërshtoi nga një tjetër slam choke.

Dhe kjo është fundi i Aktit 10, folks. Jo një tërësi shumë më ndodhi këtu, kështu që unë jam në pritje të një episod i rëndësishëm 11, pas kësaj një.

Ashtu si në komente të tjera për këtë seri të, kjo përmbledhje e rregullave Dead House nuk do të jetë ndoshta pa njerëzit tmerrshëm nga GG subs. Dhe këtu është një lidhje për të grumbull torrent. Mos harroni të kthehen javën e ardhshme për shqyrtimin tonë të ngjarjes së ardhshme! Shih ya!

Kjo hyrje ishte postuar në të Shkolla e lartë e të vdekurve dhe të etiketuar , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark permalink.

2 Responses to Shkolla e lartë e të vdekurve Episod: 10 Rregullat Dead House

 1. Djathë thotë:

  sende xhingla është tema e episodit? Po e drejta e dimë të gjithë tema e episod është anus… se dhe boobs… boobs edhe ok eshte tema e çdo episod. dhe unë nuk e di pse por unë qeshi ass tim jashtë në atë foton me Saya dhe kufje e saj të flokëve

  • michael michael thotë:

   Hnnngg që është një nocion interesant. Unë i përdor fjalën “anus” 5 herë në këtë writeup. Mirë! Anuses është. Haha I qeshi në atë pjesë, si dhe. Ju nuk shoh zakonisht popujt anime mbajnë flokët e tyre mbrapa nga era.

   Fustan i saj ishte vetëm kaq xhingla xhingla… si buzë të lasagna. 🙂 Couldn’t help but notice

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*