In-Betweener #2: Facebook / Tani Duke Kërkesat

Kështu, diçka të re në blog… kemi shtuar një lidhje për të tonë të ri krejt të Faqja facebook Fan tek menuja në të djathtë. Kjo është vetëm një tjetër mënyrë për ju për të bashkëveprojnë me ne dhe për të marrë njoftimet e Komente të reja pa pasur nevojë të përdorë të gjithë RSS Feed sistem. (asnjë vepër penale për të ushqyer përdoruesit rss) Që u tha, ne kemi marrë disa anëtarë atje tani. Ju lutemi të ndjehen të lirë për të vizituar Faqja tifoz dhe kliko “si” buton. Unë premtoj se nuk do të shihni trashë dëngla në Facebook mur tuaj, ose diçka të tillë.

Edhe, Ne jemi tani marrjen e kërkesave për komente anime. Nëse ju keni marrë një shfaqje që ju do të donte që ne të bërë fun e, ju lutem na tregoni, dhe ne do të check it out dhe të bëjë një shqyrtim mjaft i mutit e saj. Deri tani, ne kemi marrë kërkesa për vijim tregon:

-K-On
-Gundam 00: Zgjimi i Trailblazer

Ju mund të na tregoni se cila tregon që ju do të donte që ne të shqyrtimit nga postimi në tonë Faqja ose duke komentuar drejtpërdrejt nën këtë post. Mos u shqetësoni do të shohim se. Got asgjë më të mirë për të bërë anyways…

Kjo hyrje ishte postuar në të In-Betweeners dhe të etiketuar , , , , , . Bookmark permalink.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

*