Tag Archives: bota vrimë

Zbardhues: Episod 288


Kurotsuchi Mayuri rritet lodhur nga ky episod. Ichigo dhe Unohana të marrë një shëtitje nëpër Garganta, dhe Kenpachi dhe Yammy të angazhohen në një përleshje të vogël. Vazhdo leximin

Posted in Zbardhues | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Lini një koment

Zbardhues: Episod 284


Një kujtesë e së kaluarës Halibel së — para Aizen dhe para Espada. Aventurat e saj me Mila Rose, Sun-Sun, dhe Apache. Vazhdo leximin

Posted in Zbardhues | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | 3 Komentet